Kemon - Italian Hair Fashion Salon Fryzjerski Vivian

Kolekcja Pretty Woman

Od 25 lat dbamy o tworzenie wyjątkowej atmosfery w naszym salonie. Staramy się w nim spełniać marzenia o pięknie. Od zawsze było ono inspiracją naszej pracy, wiedzy i pasji do kreowania wizerunku. Swoistym podsumowaniem tego, co osiągnęliśmy jest sesja wzorowana „Śniadaniem u Tiffany’ego”.

Natchnieniem była niezmienność chwili, która mimo upływającego czasu nadal cieszy pięknem, urokiem i pobudza do wzruszeń. Oprawa wzorowana na lata 60 podkreśla owe przesłanie. Fryzury przedstawione w sesji ukazują lekkość, ale zarazem elegancję i wytworność. Charakterystyczny makijaż klasyczny komponuje się z wykorzystanymi kreacjami modowymi, które powstały z naszą koncepcją na zwieńczenie tych wspaniałych lat.

Całemu projektowi przyświecała idea filmu „Pretty Woman”. Tak jak my w 1990r. powstała ta wspaniała ekranizacja. Nic nie dzieje się przypadkowo, nazwa salonu „Vivian” również nas łączy z filmem, gdyż główna bohaterka nosi takie imię. Nie mogło zabraknąć powiązania do filmu, z którym tak wiele mamy wspólnego. Przed nami jeszcze wiele twórczej pracy, wiele pomysłów i zamierzeń, które przyniosą dalszy rozwój naszego salonu.

Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman Kolekcja Pretty Woman
Powrót